18 V Schaaf 82 mm DKP180ZJ Makita
Voorzien van parkeersteun voor het ''uitdraaiend'' wegzetten van de schaaf. Voorzien van diepte-instelknop met een hoge nauwkeurigheid van 0,1 mm. Geschikt voor het schaven van sponningen tot 9 mm. Kanten breken mogelijk door V-groef in voorzool. Eenvoudige, maar degelijke uitvoering voor vlakwerk. Langer werken door HM-wisselbeitels, die aan twee zijdes te gebruiken zijn. Zonder accu's en lader, in Mbox