Nieuw in ons assortiment:

Grondverf waterbasis Tenco


Voegspijker Schwan

Maat: 12 X 180 mm

Jachtlak hoogglans Touwen

Inhoud: 250 ml

Ledspot COB LED lamp 12V 3W Calex

Vermogen: 3.5 watt

Een greep uit ons assortiment Tuin

Grasschaar Classic 8731 Gardena


Met de flexibele Classic grasschaar kunt u de graskanten nauwkeurig bijwerken. De ergonomische vorm van de handgreep maakt het snoeien heel eenvoudig. Door het draaimechanisme van 360° kunnen zowel linkshandige als rechtshandige mensen comfortabel met deze schaar werken. Dankzij de geharde en gegalvaniseerde messen heeft deze grasschaar een lange levensduur. De schaar is ook roestbestendig. Door de speciale gelagerde messen kan het gras over de volledige meslengte krachtig worden bijgeknipt.

€ 22,99

Spade I.T. blank gepolijst Talen Tools


Deze spade is geschikt voor het spitten in aarde en zware kleigrond. Tevens is dit blad blank gepolijst. Dit houdt in dat het zichzelf slijpt en glijdt hierdoor makkelijker de grond in. De gepolijste versie laat de grond makkelijker los. De spade is voorzien van een gewaxte essenhouten steel van 90cm. De gewaxte steel zorgt ervoor dat het hout kan ademen en geen water en vuil opneemt, dus zorgt voor een langere leve Afmeting blad: lengte 28 cm breedte 19 cm

€ 56,95

Spuitstok 122 Gloria


Kunststof. Uitschuifbaar. Compleet met sproeier. Geschikt voor type 229 S/T/TS, Prima 5, 256, 261 en 262.

€ 27,99

Bovenmes Felco


geschikt voor Felco snoeischaren: 2 ,4 en 11

€ 19,99

Tophak 16 cm met steel 170 cm Hendrik Jan


Keurmerk FSC Hout SGSCH-COC-006839 | FSC 100 % Hoogte 10,00 cm Lengte 195,00 cm Breedte 16,00 cm

€ 35,99

Buxusschaar Premium 43 cm Talen Tools


Deze Talen Tools buxusschaar is ideaal voor het snoeien van je buxusbol. Door de korte messen is deze schaar zeer wendbaar. Het fiber materiaal maakt deze schaar licht en daarmee makkelijk in het gebruik.

€ 21,49