Nieuw in ons assortiment:

LXT 18 V Multitool DTM53ZJX2 Makita


S2 veiligheidsprofielcilinder S6 SKG 2 diverse maten

Lengte: 35/40 = 75 mm

5 delig houtborenset D-72861 Makita


XGT 40 V Max Invalcirkelzaag 165 mm SP001GU101 Makita


Een greep uit ons assortiment Tuin

Systeemsteel vario telescoop Wolf Garten


Lichte, stevige aluminium steel. Voor multi-star® boom- en vijververzorging, reiniging en daksneeuwruimers Licht en duurzaam, gemaakt van hoge kwaliteit aluminium Kan moeiteloos worden aangepast op de gewenste lengte

€ 59,99

Clematisklemmen 12 stuks TalenTools


Met deze clematisklemmen bevestigt u eenvoudig klimplanten tegen een muur of houten schutting. De klemmen zijn voorzien van een spijker. Er zitten 12 stuks in een verpakking. Gebruik: Deze klemmen zijn special gemaakt op klimplanten mee vast te zetten. De spijker sla je door het de andere zijde van de klem in het hout. Het ruime oog houd de plant vast zonder hem te knellen. Met een tangetje haal je de klem weer eenvoudig los.

€ 3,99

Boomzaag N42HJ Hendrik Jan


Snoeizaag. Gepolijst zaagblad met gebogen rug en tandenrij, voorzien van ophangoog. Vertanding naslijpbaar. Geel gelakt houten handvat, z.g. pistoolgreep, met 2 vernikkelde schroeven.

€ 8,29

AquaRoll S slangenwagen leeg Gardena


De Gardena AquaRoll S zorgt voor ruimtebesparende opslag van de tuinslang. De grote, stevige hendel zorgt voor het gemakkelijk oprollen van de slang. Maximale capaciteit: 40 m 13 mm (1/2"), 30 m 15 mm (5/8"), 25 m 19 mm (3/4").

€ 49,99

Snoeischaar N178HJ Hendrik Jan


Aluminium snoeischaar, met messen van hoogwaardig koolstof staal, geslepen en gepolijst en met goede knipeigenschappen. Ergonomisch gevormde grepen met speciale anti-grip en gemakkelijke duimsluiting. Speciaal geschikt voor bloembak- en kuipplanten.

€ 22,69

Terrasschermbeugel


Staal verzinkt Voor gebruik bij regenpijp. Afmeting Lx B 130 x 110 mm.

€ 8,99