Nieuw in ons assortiment:

Slangverbinder messing recht

Voor slangmaat: 1/2"

Led hoofdlamp 400LM op accu Neo


LXT 18 V Boor-/schroefmachine DDF490Z Makita


Meerpuntsluiting ronde hoek C500 cilinder bediend S2


Een greep uit ons assortiment Tuin

Hak met steel Hendrik Jan


Hak verzinkt 16 cm. Steellengte 160 cm. Met FSC keurmerk.

€ 20,95

Bollenplanter automaat Hendrik Jan


Bollenplanter voor het planten van bollen en perkplanten. Verzinkte uitvoering. Gemakkelijk in de grond te steken door de scherp geslepen onderkant met snijtanden. Door speciale handgreep laat de aarde zich gemakkelijk verwijderen uit de bollenplanter.

€ 6,99

Muizenmiddel lokdozen Protect Home Express


Verpakking met 2 voorgevulde lokdozen. De pasta is door het hoge vetgehalte zeer aantrekkelijk voor muizen, de eerste effecten zijn al binnen 24 uur zichtbaar. De muis valt in slaap en zal in zijn slaap sterven, het is een pijnloze manier van bestrijden. Met 1 lokdoos kunnen tot 50 muizen worden bestreden. Productkenmerken: Effectief binnen 24 uur 1 lokdoos voldoende voor 50 muizen Pijnloze bestrijding Kinderen en huisdieren kunnen de lokdoos niet openen

€ 12,95

Snoeischaar aluminium Verto


Aluminium lichtgewicht handgreep met softgrip Professioneel model. Messen van hoogwaardig staal. Papegaaiebek.

€ 14,99

Slangtule aansluitstuk met buitendraad Gardena


Kunststof, grijs. Voor aansluiting van besproeiingsapparaten met binnendraad op het Gardena systeem via slangstuk.

€ 4,79

Tweewegstuk voor kraan en 2 slangstukken Gardena


Kunststof, oranje/grijs. Voor het gebruik van 2 aansluitapparaten. Met 2 traploos regelbare uitgangen voor slangstukken en binnendraad-aansluiting voor kraan.

€ 16,89